Spannend avontuur van Lot en haar paard Ot voor beginnende lezers (AVI M3). Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M3) op een dag zegt juf: 'we gaan iets heel leuks doen. we gaan op reis!' 'dat is tof!' zegt lot. maar dan ziet ze ot in de wei. hij wil ook wel eens op reis. hoe moet dat nou? mag hij mee?
new
Al verkrijgbaar vanaf € 9,99.
Aanbieder | Prijs | ||
1 nummer voor € 9,99 | Bestellen |
Beginnende lezers lezen zelf dit leuke boek over de gezellige vrienden Fien & Teun. Geschreven op AVI Start, dus geschikt voor kinderen in groep 3/leerjaar 1. Beginnende lezers lezen al snel zelf dit vrolijke boek door de korte woorden en eenvoudige...
Indrukwekkende jeugdroman over de gevolgen van een ernstige ziekte. De vijftienjarige Evi is samen met haar beste vriendin Noor eigenaar van een succesvolle modeblog. Ze hebben hordes fans en komen zonder moeite binnen bij de tofste feestjes. Maar dan...
Zodra Lot klaar is met de middelbare school, vertrekt ze voor een jaar naar Parijs, om daar als au pair aan de slag te gaan en dicht bij haar Franse vriendje Jee-Jee te zijn. Maar wordt haar Parijse leventje wel zo geweldig en romantisch als ze had gehoopt?