Lot en de draak is een verhaal over hoe je jouw wereld kunt veranderen - als je moedig bent en verder kijkt dan je neus lang is.Op een dag wordt het stadje waar Lot woont aangevallen door een draak! De mensen verschuilen zich angstig binnen de stadsmuren. Het beest zwerft brullend rond en zet de heuvels in brand met zijn vurige adem. Hoe raken ze hem weer kwijt! Gelukkig logeert de dappere ridder Joris in hun midden. Hij wil de draak wel verslaan. Als Joris met getrokken zwaard de draak tegemoet rijdt, zit Lot verstopt achterop zijn zadel. Zij is iets heel anders van plan... iets wat nog veel dapperder is!
new
Al verkrijgbaar vanaf € 16,95.
Aanbieder | Prijs | ||
1 nummer voor € 16,95 | Bestellen |
Op een boerenerf groeit en bloeit een prachtige plant: een kleine akkerwinde. Ze is er heel gelukkig en geniet van de kleurige bloemen om zich heen. De boer en boerin en hun zoontje houden veel van de akkerwinde en zorgen goed voor haar. Op een dag toveren...
In dit prachtige verhaal voor kinderen vanaf 9 jaar komt geschiedenis echt tot leven. Duik in het leven van Pepijn. Hij leefde in de tijd van ridders en monniken. Het is het jaar 804. Pepijn is door zijn ouders weggegeven aan het klooster. Hij moet monnik...